Fatura – Teslimat Şartları

Teslimat adresi siparişinizin kargo tarafından teslim edileceği adrestir. Lütfen Teslimat adresinizin bilgilerini doldururken adresi tam ve doğru girdiğinizden emin olunuz. Kargonuzu teslim alacak kişi kargo personeli tarafından teslim edileceği kişidir ve kargo personeli bu kişi ve 1.derece yakını haricinde kargo paketlerinizi güvenlik açısından başka kimseye teslim etmeyecektir.

Tüm bilgileriniz doğru ve eksiksiz girildikten sonra ” Devam” link’ine tıklayarak bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Kaydetmiş olduğunuz teslimat ve fatura adreslerinizi Hesabım bölümünden değiştirebilir ya da silebilirsiniz.

Önemli Not: Teslimat adresi olarak lütfen kargo şubelerinin adreslerini yazmayınız. Bu tarz toplu mal teslimi yapılan adreslerden siparişlerinizin teslimatı yapılmamaktadır.

Teslimat Süreleri

gumusev.com.tr online satış sitemizden verdiğiniz siparişler gün içerisinde (15:30’a kadar verilen siparişler için geçerlidir.) kargoya teslim edilir. (Cumartesi 14’00’dan sonra ve Pazar günü verilen siparişlerde bu süreç geçerli değildir.) 3 iş günü sonunda eğer hala temin edilemeyen (stok hatası vb. sorunlar) bir ürününüz varsa sipariş sahibi telefon ile aranır ve durumdan haberdar edilir. Yapılan görüşme sonucunda talep edilmesi halinde kısmi gönderim yapılabilmektedir.

Ödeme Kanalları ve Gönderi Koşulları
Kredi kartıyla 
ödemeyi seçtiyseniz, siparişinizin gönderim süresi kredi kartınızın güvenlik kontrol süresine göre değişebilir.

Havale/Eft ödemeli siparişlerde de yapılan gönderinin hesabımıza geçmesinin ardından siparişiniz işleme alınmaktadır. Siparişiniz onaylandıktan sonra ürünleriniz hazırlanır ve faturanız kesilir. Ardından ürününüz adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilir.

Kapıda Ödemeli siparişlerde, kargo firması tarafından istenen 20 TL “kapıda ödeme işlem ücreti” sipariş ücretinize yansıtılmaktadır.

Bulunduğunuz yere göre paketinizin size ulaşma süresi değişebilmektedir. Size verilen kargo takip numarası ile kargo firmanız ile iletişim kurarak kargo durumunuzu öğrenebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan siparişi süratle işleme almak için tüm satış ekibimiz ile çaba sarf ettiğimizi, elimizden geldiğinizce erken göndermeye çalıştığımız siz değerli müşterilerimize hatırlatmak isteriz.